KUP SAMOBORA 2020

02.03.2020.

Na ovogodišnjem međunarodnom Kupu Samobora natjecalo se 420 natjecatelja iz Austrije, Slovenije, Slovačke, Češke, Engleske i Hrvatske, iz 44 kluba. Među njima nastupilo je i naših 52 natjecatelja koji su prikazali vrlo dobre borbe i ostvarili slijedeće rezultate:

1.MJESTO

MARKOVIĆ ARIAN, ANJA TOMIČIĆ, MARKO VUJICA

2.MJESTO

BIONDIĆ TIA, BOGOLIN NIKOLA, GORIČKI LEON , GORIČKI DORIAN, JOSIĆ LORENA, JOSIĆ ADRIAN, KOLMAN KARLA, LENCUR VITA, MANDIĆ IVAN, TOMIČIĆ ANJA

3.MJESTO

ANTOLIN LEON, BOLŠEC MARIJA, BUJAS IVOR, DEVČIĆ VITO, KOLMAN LUCIJA, MARIĆ TENA, PETRUŠIĆ CONSTANTINE, ŠOJAT IVANO, ŠPOLJARIĆ KAJA, ŠPOLJARIĆ LOVRO, MANDIĆ LUCIJA, MARIĆ LUKA

Na korak do postolja na 5.mjestu ostali su:

BLAŽEVIĆ JAKOV i PREVENDAR SILVIO

U ukupnom poretku naš klub je osvojio ekipno 1.mjesto ispred ekipa JK Pujanke i JK Profectus.

Na kraju, želimo se zahvaliti svima koji su nam i ove godine pomogli oko organizacije turnira, prvenstveno roditeljima kluba bez kojih sve ovo ne bi bilo moguće. Isto tako gradu Samoboru, Samoborskom sportskom savezu, Komunalac d.o.o., Naturalis, Lumex, Gospodari svjetla, Dentalna praksa Kraljević, Havana bar, pekarna Ištuk, tiskara Spektar i svima ostalima koji su nam omogučili da natjecanje podignemo jednu stepenicu više i tako naše natjecanje učinimo još boljim. Ako smo bilo koga izostavili nije namjerno. Veselimo se novom druženju u 5.mjesecu kada imamo novi turnir.

OGROMNO HVALA U IME KLUBA, TRENERA I SVIH NAŠIH ČLANOVA!!!!!

Treneri:

Petra Pandža