Božićno prvenstvo kluba 2019

21.12.2019.

Ovu subotu u našoj borilačkoj dvorani održali smo prvenstvo kluba na kojem se natjecao 151 član naseg kluba u uzrastima od U8 do U14.

Praćeni od svojih roditelja i prijatelja, te bodreni gromoglasnim pljeskom za svaki sjajan potez naši najmlađi judaši pokazali su svu raskoš tehnika . Sjajno je bilo gledati neke od njih na pravom turniru po prvi put, a njihovi osmjesi nakon svake borbe govorili su više od riječi.

U sklopu turnira održana je humanitarna akcija Sportsko srce Samobora na kojem smo uz pomoć naših sjajnih roditelja prikupili velike količine nekvarljivih namirnica i higijenskih potrepština za najpotrebnije obitelji iz Samobora. . Za kuću Nova Budućnost prikupljene su 4 kutije odjeće .

Na kraju smo se sjajno zabavili uz prefine kolače koje su pripremili naši roditelji .
Ovim putem želimo zahvaliti svima na podršci koju nam pružate i na pomoći u ovakvim i sličnim akcijama.

Od srca svim našim članovima i njihovim obiteljima ovim putem želimo čestit Božić i sretnu Novu Godinu!!!

Uprava kluba